Wpłata PLN do mtgox

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 11 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wpłata PLN do mtgox

Postautor: alferd89 » wtorek, 10 stycznia 2012, 13:25

Witam, w piątek wpłaciłem pieniądze na polskim mtgox. Dziś jest wtorek i pieniędzy dalej nie ma na moim koncie w mtgox. Orientujecie sie ile to trwa ? No i jak sytuacja z wyplatami z mtgox?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: prezes » wtorek, 10 stycznia 2012, 13:29

uzbrój się w cierpliwość, tydzień czasu to spokojnie może potrwać
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: l3sny » wtorek, 10 stycznia 2012, 13:55

a potem Ci napisza ze nie wpisales kodu. Swoja droga jestem ciekaw czy przypadkiem nie jest tak, ze polski pracownik Mtgox przelewa z polskiego konta dalej recznie.
daj znac alfred jak wpynal. Ja czekalem na moje SEPA 7 dni.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 11 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: alferd89 » środa, 11 stycznia 2012, 04:42

Właśnie dotarły pieniądze na mtgox, miałem zamiar się troche pobawić na giełdzie btc, bo kiedyś kopałem, ale w kilka dni przemyślałem sprawę i dziś wypłaciłem całą kwotę.

Dyskutant
Posty: 189
Rejestracja: 12 lipca 2011
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: pojaszek » środa, 11 stycznia 2012, 10:47

Reasons(s)

No form of government issued photographic identification documentation has been provided with this application.


O co im chodzi, że mi dowodu nie przyjeli ?
Obrazek

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 868
Rejestracja: 20 lipca 2011
Reputacja: 178
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: the_prince » środa, 11 stycznia 2012, 11:01

pojaszek pisze:Reasons(s)

No form of government issued photographic identification documentation has been provided with this application.


O co im chodzi, że mi dowodu nie przyjeli ?
Tak jakby wogole go nie znaleźli, może wyślij im drugi raz, bądź lepiej zapytaj supportu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: l3sny » środa, 11 stycznia 2012, 11:27

alferd89 pisze:Właśnie dotarły pieniądze na mtgox, miałem zamiar się troche pobawić na giełdzie btc, bo kiedyś kopałem, ale w kilka dni przemyślałem sprawę i dziś wypłaciłem całą kwotę.
tzn z powrotem wyplaciles kase z mtgox???
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 stycznia 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: robercik101 » środa, 11 stycznia 2012, 15:41

U mnie tak samo wpłaciłem 15zł i ani śladu kasy na koncie MtGox
Jakby co to mam potwierdzenie przelewu :ugeek:

Dyskutant
Posty: 176
Rejestracja: 30 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: ramzes » środa, 11 stycznia 2012, 16:30

Ja na wpłatę czekałem 10 dni roboczych (czyli +weekendy), odpowiedzi z supportu w ciagu KILKU dni. Po prostu beznadzieja, kontakt często się urywał i musiałem pisać kilka maili.

No i na kursie straciłem jakieś 20% bo wzrósł przez ten czas...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: liliontransfer » wtorek, 7 lutego 2012, 18:48

jak cos to ja mam sporo srodkow na MtGox i za drobna oplata moge zasilac w wersj blyskawicznej... po prostu wysylam kod jak ktos chce... konta mam we wszystkich bankach... jak ktos chce tam wplacic juz w BTC to moze to zrobic przez liliontransfer.org (klikasz wymien walute i wybierasz PLN->BTC i jako konto docelowe podajesz adres BTC w MtGox)... jesli chodzi o wymiane PLN->PLN to poki co troche meksyk... trzeba do mnie pisac... ale wlasnie koncze negocjacje z MtGox... bedzie wplata automatyczna jak do innych e-portmonetek

pozdrawiam,

k.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: l3sny » wtorek, 7 lutego 2012, 19:46

jak drobna jest ta oplata? ja nie uzywalem nigdy kodu mtgox nie wiem jak to dziala.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: liliontransfer » środa, 7 marca 2012, 17:53

mozemy sie umowic na 1%... choc docelowo bedzie automat... :)

na razie probujemy odpalic autoksiegowanie BTC... ale dla chlopakow to jest nowe i sie boimy o bezpieczenstwo... wiec moze to potrwac...

czekam na zwiekszenie limitu w MTG... bo poki co nadal mam tylko 5000PLN... lub 400BTC... ale mozesz zasilac tez w innych walutach, USD, GBP i EUR obsluguje... po cenach z kantoru... to tez jakies 1-2%...

jak cos to pisz na support LT, bo tu nie zagladam codziennie :)

pozdrawiam,

k.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: liliontransfer » sobota, 14 kwietnia 2012, 22:31

jest automat na wplaty BTC...

negocjacje z mtgox na temat automatycznych wplat liliontransfer-mtgox trwaja...

k.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 7 kwietnia 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: Bergins » wtorek, 24 kwietnia 2012, 19:48

Stanowczo odradzam korzystanie z Mt.Gox. Wpłaciłem pieniądze, nie pojawiły się na koncie w Mt.Gox i nie mogę doprowadzić do ich zwrotu. Byłem zwodzony przez około miesiąc, po czym poinformowano mnie, że konieczna jest weryfikacja. Kontakt mało merytoryczny. Wymagają wysyłania skanów/zdjęć dokumentów tożsamości oraz jakiś rachunków na nasze nazwisko. Nie zgodziłem się wysłać tych danych i uważam to za absurd. Radzę skorzystać z usług innych serwisów. Jest to o niebo prostsze i przede wszystkim uczciwe.
Ciekaw jestem ile osób wpłaciło pieniądze do polskiego Mt.Gox i nie ma do nich dostępu. Możliwe, że jest to sprawa dla organów ścigania.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: liliontransfer » środa, 25 kwietnia 2012, 01:03

Ja problemów nie miałem. Choć weryfikację przeszedłem. Wpłaty do MtGox można robić przez Lilion Transfer. W BTC po prostu podaje się adres z MtGox, a jeśli inna waluta, to trzeba pisać do Supportu.

pozdrawiam,

k.

Dyskutant
Posty: 233
Rejestracja: 6 lipca 2011
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: Wojciech » środa, 25 kwietnia 2012, 12:40

Oprócz intersango, to jakie jeszcze giełdy są godne polecenia(zaufane)?

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: Bitmar » środa, 25 kwietnia 2012, 13:24

Bergins pisze:Stanowczo odradzam korzystanie z Mt.Gox. Wpłaciłem pieniądze, nie pojawiły się na koncie w Mt.Gox i nie mogę doprowadzić do ich zwrotu. Byłem zwodzony przez około miesiąc, po czym poinformowano mnie, że konieczna jest weryfikacja. Kontakt mało merytoryczny. Wymagają wysyłania skanów/zdjęć dokumentów tożsamości oraz jakiś rachunków na nasze nazwisko. Nie zgodziłem się wysłać tych danych i uważam to za absurd. Radzę skorzystać z usług innych serwisów. Jest to o niebo prostsze i przede wszystkim uczciwe.
Ciekaw jestem ile osób wpłaciło pieniądze do polskiego Mt.Gox i nie ma do nich dostępu. Możliwe, że jest to sprawa dla organów ścigania.
Nie jest to sprawa dla organów ścigania na pewno. MtGox by działać legalnie i mieć koncesję musi przestrzegać polityki AML która jest wymagana przez prawo. Wystarczy, że dokonasz weryfikacji i odzyskasz pieniądze. Nie ma problemów jak wpłaca się BTC, sprzedaje i wypłaca złotówki (w granicach limitu). Ale jak ktoś przelewa na konto MtGoxa złotówki to niestety musi się liczyć , że weryfikacja będzie obowiązkowa. Jeśli ktoś chce sprzedać anonimowo BTC to spokojnie może z MtGoxa korzystać, ale jeśli ktoś chce kupić BTC to wtedy weryfikacja jest konieczna.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: prezes » środa, 25 kwietnia 2012, 14:30

Bitmar pisze: Jeśli ktoś chce sprzedać anonimowo BTC to spokojnie może z MtGoxa korzystać, ale jeśli ktoś chce kupić BTC to wtedy weryfikacja jest konieczna.
jeżeli ktoś chce sprzedać BTC przez mtgoxa to też może się liczyć że zażądają od niego weryfikacji
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: Bitmar » środa, 25 kwietnia 2012, 14:35

prezes pisze:
Bitmar pisze: Jeśli ktoś chce sprzedać anonimowo BTC to spokojnie może z MtGoxa korzystać, ale jeśli ktoś chce kupić BTC to wtedy weryfikacja jest konieczna.
jeżeli ktoś chce sprzedać BTC przez mtgoxa to też może się liczyć że zażądają od niego weryfikacji
jeśli przekroczy limit. Nigdy nikt nie zgłaszał na forum by MtGox chciał weryfikacji przy sprzedaży BTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpłata PLN do mtgox

Postautor: prezes » środa, 25 kwietnia 2012, 18:51

Bitmar pisze:
prezes pisze:
Bitmar pisze: Jeśli ktoś chce sprzedać anonimowo BTC to spokojnie może z MtGoxa korzystać, ale jeśli ktoś chce kupić BTC to wtedy weryfikacja jest konieczna.
jeżeli ktoś chce sprzedać BTC przez mtgoxa to też może się liczyć że zażądają od niego weryfikacji
jeśli przekroczy limit. Nigdy nikt nie zgłaszał na forum by MtGox chciał weryfikacji przy sprzedaży BTC.
jak zażądają weryfikacji, to czy to pieniądze czy BTC, masz zamrożone wszystkie srodki i nie będziesz mógł ich wypłacic a zażądać moga z róznych powodów np. jak łączysz się przez TOR albo publicznych/uczelnianych IP.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość